21

Zniżka

50%

Ostatnia Szansa

Ostatni dzień na skorzystanie z WIELKIEJ Promocji

ZDOBĄDŹ -50% ZNIŻKI

- Tylko $17.95 w porównaniu z poprzednią ceną $35.90 (w sprzedaży detalicznej)
- Oferta tylko online
- Oferta trwa do wyczerpania zapasów

Przygotuj się na lepsze oddychanie dzięki Hiloi

Jeśli cierpisz na jakiekolwiek objawy spowodowane przez:

Alergie

Chrapanie

Przeziębienie

Przekrwienie błony śluzowej nosa

Alergie

Jeśli cierpisz na sezonowe alergie lub jesteś uczulony na zwierzęta domowe, Hiloi może pomóc, delikatnie otwierając kanały nosowe. Zwiększa to przepływ powietrza i zmniejsza uczucie duszności i zatkanego nosa.

Chrapanie

Paski Hiloi poprawiają przepływ powietrza i minimalizują potrzebę oddychania przez usta. Może to pomóc w zapobieganiu chrapaniu, zapewniając Tobie i Twojemu partnerowi lepszy sen.

Common Colds

Jednym z najczęstszych objawów przeziębienia jest zatkany nos. Używanie plastrów Hiloi może skutecznie udrożnić kanały nosowe, poprawiając oddychanie i zmniejszając uczucie zatkania.

Zwiększona wydajność sportowa

Jeśli chodzi o zaawansowane wyniki sportowe, jednym z najważniejszych czynników jest dotlenienie. Im więcej tlenu otrzyma twoje ciało, tym lepszy będzie twój poziom wytrzymałości. Noszenie plastra na nos Hiloi podczas ćwiczeń może znacznie poprawić wyniki sportowe, ponieważ może poprawić wlot powietrza przez otwieranie nozdrzy.

Redukcja stresu

Udowodniono, że połączenie z oddechem może uspokoić tętno, obniżyć ciśnienie krwi i zminimalizować poziom lęku. Używając pasków na nos Hiloi możesz zmaksymalizować przepływ powietrza do ciała i doświadczyć maksymalnego relaksu.

Oddychaj lepiej dzięki plastrom na nos Hiloi

Hiloi Plastry na nos są wykonane z elastycznych, sprężystych pasków.

Superprzylepne skrzydełka po obu stronach opaski delikatnie przylegają do boków nosa.

Sprężyste działanie tych opasek powoduje wygodne otwieranie kanałów nosowych, poprawiając zdolność oddychania.

Dzięki wygodnemu, dopasowanemu dopasowaniu opaski te zapewniają długotrwałą trwałość. Noś je przez cały dzień, w nocy lub podczas treningu i nigdy nie martw się, że stracą przyczepność

NOWOŚĆ
Ulepszony projekt

  • Superprzylepne skrzydełka po obu stronach opaski delikatnie przylegają do boków nosa.

  • Sprężyste działanie tych opasek powoduje wygodne otwieranie kanałów nosowych, poprawiając zdolność oddychania.

  • Dzięki wygodnemu, dopasowanemu dopasowaniu opaski te zapewniają długotrwałą trwałość. Noś je przez cały dzień, w nocy lub podczas treningu i nigdy nie martw się, że stracą przyczepność

Wykorzystaj Moc Oddechu z Hiloi

Oddychaj lepiej

Hiloi Plastry na nos delikatnie otwierają kanały nosowe, przypominając sprężynę. Dzięki temu do organizmu dostaje się więcej tlenu i zmniejsza się uczucie zatkanego nosa.

Praktykuj samoopiekę

Czas zadbać o siebie! Używanie pasków Hiloi pomoże Ci lepiej oddychać, a co za tym idzie – poczuć się lepiej!

Doświadcz więcej energii

Hiloi Plastry na nos mogą pomóc zwiększyć energię i witalność. Gdy ograniczysz chrapanie, budzisz się wypoczęty i pełen energii. Twoje ciało będzie również w stanie przyjąć więcej tlenu, zasilając cię przez cały dzień.

Zalety pasków do nosa Hiloi są niezliczone

Przekrwienie błony śluzowej nosa

Przekrwienie błony śluzowej nosa występuje, gdy tkanki i naczynia krwionośne w nosie stają się podrażnione i opuchnięte. Powoduje to zablokowanie nosa i uczucie zatkania, duszności, które utrudnia oddychanie.

Przekrwienie błony śluzowej nosa występuje, gdy tkanki i naczynia krwionośne w nosie stają się podrażnione i opuchnięte. Powoduje to zablokowanie nosa i uczucie zatkania, duszności, które utrudnia oddychanie.

Alergie

Każdego dnia jesteśmy bombardowani alergenami. Pyły, zanieczyszczenia i sierść zwierząt domowych to tylko niektóre z rzeczy, które mogą powodować, że nasze ciała doświadczają irytujących objawów alergii.

Kichanie i przekrwienie błony śluzowej nosa to tylko niektóre z irytujących skutków alergii, które sprawiają, że oddychanie jest niewygodne i trudne.

Hiloi wykorzystuje prostą, wolną od narkotyków technikę uniesienia nozdrzy i ułatwienia oddychania. Do przyczepności używa również antyalergicznego kleju!

Chrapanie

Chrapanie może prowadzić do pogorszenia jakości snu zarówno Ciebie, jak i Twojego partnera. Może sprawić, że rano poczujesz się wyczerpany i zabraknie Ci energii, której potrzebujesz, aby przejść przez pracowity dzień.

Samoprzylepne skrzydełka paska Hiloi delikatnie otwierają kanały nosowe, zapewniając płynny i stały przepływ tlenu podczas snu. Może to zminimalizować chrapanie i sprawić, że rano poczujesz się odświeżony i pełen energii.

Przeziębienie

Nie ma nic bardziej nieprzyjemnego niż cierpienie przez pociąganie nosem i kichanie podczas przeziębienia. Kiedy jesteś chory, oddychanie może być trudne, przez co czujesz się jeszcze bardziej wyczerpany.

Plastry na nos Hiloi pomogą otworzyć nozdrza, rozszerzając kanały nosowe i znacznie ułatwiając oddychanie. Pomoże Ci to szybciej poczuć się lepiej, dzięki czemu w rekordowym czasie wyzdrowiejesz z objawów przeziębienia.

Problemy z oddychaniem

Nasze ciała są specjalnie przystosowane do oddychania przez nos. Nasze nozdrza są wyposażone w specjalną funkcję filtrowania i oczyszczania powietrza, którym oddychamy. Zapewnia nam to najwyższą możliwą jakość tlenu.

Niestety, wiele osób mimowolnie oddycha przez usta i ma trudności z prawidłowym oddychaniem przez nos. Może to być spowodowane problemami z przeciążeniem lub wieloma innymi przyczynami.

Otwierając nozdrza, samoprzylepne skrzydełka pasków Hiloi poprawiają przepływ powietrza przez nos i do płuc. Może to wyeliminować oddychanie przez usta i zachęcić do prawidłowego, głębokiego oddychania przez nos.

Nowy i ulepszony antyalergiczny klej do skóry wrażliwej

Antyalergiczny Klej

Stosowanie plastrów na nos Hiloi jest proste!

KROK 1:

Upewnij się, że Twoja skóra jest czysta od wszelkich produktów kosmetycznych, naturalnych olejków i brudu. Delikatnie oczyść i osusz powierzchnię nosa.

KROK 2:

Usuń folię ochronną z plastra Hiloi, wyśrodkowując ją na grzbiecie nosa. Każde skrzydełko powinno przylegać do boku nozdrza.

KROK 3:

Sprężyste działanie skrzydełek paska Hiloi delikatnie otworzy każdy kanał nosowy, poprawiając zdolność swobodnego oddychania.

KROK 4:

Po maksymalnie 12 godzinach, gdy będziesz gotowy do zdjęcia plastra Hiloi, umyj go ciepłą wodą, poluzuj oba końce i delikatnie zdejmij. Zmyć wszelkie pozostałości kleju.

Dla sportowców i zwykłych ludzi

Znaczenie tlenu

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym sportowcem, czy uprawiasz fitness jako hobby, jedno jest pewne – im więcej tlenu pobiera twoje ciało, tym lepsze będą twoje wyniki sportowe.

Tlen jest kluczowym paliwem dla twojego organizmu. Wdychasz go do płuc, skąd jest przenoszony do krwioobiegu i pompowany przez całe ciało do wszystkich mięśni i narządów.

Zatkany nos cię spowalnia

Kiedy doświadczasz przekrwienia błony śluzowej nosa, ilość tlenu, którą otrzymuje twoje ciało, jest zmniejszona. Oznacza to mniej tlenu we krwi i spadek zdolności sportowych.

Kiedy otrzymujesz więcej tlenu, możesz iść szybciej, dalej i mocniej!

Czym jest optymalne oddychanie?

Czy wiesz, że co minutę powinieneś wziąć od 10 do 16 głębokich oddechów przez nos?

Pozwala to Twojemu organizmowi uzyskać cały potrzebny tlen, zwłaszcza podczas intensywnej aktywności fizycznej.

Kiedy osiągasz optymalne oddychanie, doświadczasz:

  • Zwiększony poziom energii

  • Zwiększona wytrzymałość

  • Lepsza wydajność

  • Zmniejszone zmęczenie

  • Poprawiona aktywność układu krążenia

Doświadcz korzyści płynących z lepszego oddychania dzięki Hiloi

21

ZMNIEJSZENIE ODDYCHANIA PRZEZ UST:

Plastry na nos Hiloi mogą utrudniać oddychanie przez usta, co jest niezbędne, jeśli jesteś przeziębiony lub mieszkasz w środowisku pełnym czynników drażniących. Ludzie są stworzeni do oddychania przez nos – w ten sposób odfiltrowuje się wiele szkodliwych pierwiastków ze środowiska!

LEPSZY SEN W NOCY:

Hiloi może zwiększyć przepływ powietrza podczas snu, co może znacznie poprawić ogólną jakość snu. Lepszy sen = lepszy odpoczynek = więcej energii rano!

NATYCHMIASTOWA ULGA:

Plastry na nos działają natychmiast – oznacza to, że zapewniają natychmiastowy wzrost przepływu powietrza dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne. Hiloi są małe i łatwe w użyciu; zmieszczą się w kieszeni lub portfelu.

WYGODA:

Kiedy założysz pasek na nos, nawet nie poczujesz, że tam jest. Załóż jeden już dziś i ciesz się znacznie lepszym przepływem powietrza przez nos!

Często zadawane pytania

P: Jak długo działają paski Hiloi?

O: Hiloi Plastry na nos działają natychmiast. Skrzydełka na obu końcach paska Hiloi unoszą nozdrza, gdy tylko przykleisz pasek do nosa, co może ułatwić swobodne oddychanie.

P: Kiedy należy stosować plastry na nos Hiloi?

O: Możesz używać tych pasków na nos w nocy, aby zmniejszyć chrapanie i poprawić oddychanie podczas snu, lub możesz ich używać w ciągu dnia, aby zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa lub oddychanie przez usta.

P: Jak długo mogę nosić plastry Hiloi?

O: Pasek na nos Hiloi należy usunąć maksymalnie po 12 godzinach.

P: Czy plastry Hiloi są bezpieczne w użyciu?

O: Plastry na nos Hiloi zawierają antyalergiczny klej i nie zawierają żadnych leków. Oznacza to, że Hiloi jest rozwiązaniem wolnym od leków, prostym i wygodnym w użyciu.

Wyłączenie odpowiedzialności: Produkty Hiloi nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom lub schorzeniom, ale stanowią uzupełnienie zabiegów zaleconych przez profesjonalistów. Czytaj więcej…