21

Zľava

-50%

Posledná šanca

Posledný deň na získanie tejto VEĽKEJ zľavy

Získajte zľavu -50 %

- Len $17.95 vs. $35.90 (maloobchod)
- Dostupné len online
- Len do vypredania zásob

Pripravte sa na lepšie dýchanie s Hiloi

Ak trpíte príznakmi spôsobenými:

Alergia

Chrápanie

Prechladnutie

Upchatý nos

Alergia

Pokiaľ trpíte sezónnymi alergiami alebo ste alergický na domáce zvieratá, môže vám Hiloi pomôcť tým, že jemne otvorí nosové dierky. Tým sa zvýši prietok vzduchu a zníži sa pocit upchatia a upchatého nosa.

Chrápanie

Prúžky Hiloi pôsobí na zlepšenie prúdenia vzduchu a minimalizujú potrebu dýchania ústami. To môže pomôcť zabrániť chrápaniu a zaistiť vám aj vášmu partnerovi lepší nočný odpočinok.

Bežné prechladnutia

Jedným z najčastejších príznakov prechladnutia je upchatý nos. Používaním prúžku Hiloi môžete účinne otvoriť nosové cesty, čo zlepší vaše dýchanie a zníži pocity upchatého nosa.

Vyšší športový výkon

Pokiaľ ide o pokročilý športový výkon, je jedným z najdôležitejších faktorov okysličenie. Čím viac kyslíka vaše telo prijíma, tým lepšia je úroveň vašej vytrvalosti. Nosenie nosového pásika Hiloi pri tréningu môže výrazne zlepšiť váš športový výkon, pretože môže zlepšiť dýchanie vzduchu pri otvorení nosových dierok.

Zníženie stresu

Bolo preukázané, že spojenie s dychom dokáže upokojiť srdcový tep, znížiť krvný tlak a minimalizovať hladinu úzkosti. Používaním nosových prúžkov Hiloi môžete maximalizovať prúdenie vzduchu do svojho tela a zažiť dokonalú relaxáciu.

Dýchajte lepšie s nosnými prúžkami Hiloi

nosové prúžky Hiloi sú vyrobené z pružných pásikov pripomínajúcich pružinu.

Super priľnavé krídelká na každej strane pásku jemne priľnú k stranám vášho nosa.

Pružinový účinok týchto pásikov pôsobí tak, že pohodlne otvárajú nosové dierky a zlepšujú tak vašu schopnosť dýchať.

Vďaka pohodlnému a tesnému uchyteniu sú tieto pásky navrhnuté pre dlhú životnosť. Môžete ich nosiť po celý deň, v noci alebo pri cvičení a nikdy sa nemusíte obávať, že stratia priľnavosť.

NOVINKA
Vylepšený dizajn

  • Super priľnavé krídelká na každej strane pásku jemne priľnú k stranám vášho nosa.

  • Pružinový účinok týchto pásikov pôsobí tak, že pohodlne otvárajú nosové dierky a zlepšujú tak vašu schopnosť dýchať.

  • Vďaka pohodlnému a tesnému uchyteniu sú tieto pásky navrhnuté pre dlhú životnosť. Môžete ich nosiť po celý deň, v noci alebo pri cvičení a nikdy sa nemusíte obávať, že stratia priľnavosť.

Prijmite silu dychu so značkou Hiloi

Dýchajte lepšie

nosové prúžky Hiloi využívajú jemný pružinový účinok na otvorenie nosových ciest. Vďaka tomu sa do vášho tela dostane viac kyslíka a zníži sa pocit upchatého nosa.

Cvičte sa v starostlivosti o seba

Je na čase sa o seba starať! Používanie nosových prúžkov Hiloi vám pomôže lepšie dýchať, a preto sa budete tiež lepšie cítiť!

Zažite viac energie

Nosové prúžky Hiloi vám pomôžu zvýšiť vašu energetickú energiu a posilniť vitalitu. Keď minimalizujete chrápanie, budete sa prebúdzať svieži a plní energie. Vaše telo bude taktiež schopné prijímať viac kyslíka, čo vám dodá energiu do celého dňa.

Výhody nosových prúžkov Hiloi sú nekonečné

Upchatý nos

Upchatý nos vzniká, keď sú tkanivá a cievy v nose podráždené a opuchnuté. To spôsobuje upchatie nosa a vyvoláva pocit upchatého nosa, ktorý sťažuje dýchanie.

Nosové prúžky Hiloi svojim pružinovým účinkom jemne sťahujú nosové dierky a zvyšujú prietok vzduchu nosom. Nosové prúžky Hiloi sa ľahko používajú a predstavujú pohodlný spôsob, ako lepšie dýchať.

Alergia

Každý deň sme bombardovaní alergénmi. Peľ, znečistenie a zvieracia srsť sú len niektoré z vecí, ktoré môžu v našom tele vyvolať dráždivé príznaky alergií.

Kýchanie a upchatý nos sú len niektoré z nepríjemných účinkov, ktoré môžu alergie spôsobiť a ktoré robia dýchanie nepríjemným a obtiažnym.

Hiloi používa jednoduchú techniku ​​bez použitia liekov, ktorá vám zdvihne nosové dierky a uľahčí dýchanie. Na svoje priľnutie navyše využíva antialergické lepidlo!

Chrápanie

Chrápanie môže viesť k zhoršenej kvalite spánku vás aj vášho partnera. Môže spôsobiť, že sa ráno cítite vyčerpaní a chýba vám energia, ktorú potrebujete na to, aby ste zvládli náročný deň.

Priľnavé krídla Hiloi jemne otvárajú nosové dierky a zaisťujú plynulý a stály prísun kyslíka počas spánku. To môže minimalizovať chrápanie a ráno sa budete cítiť svieži a prebudení.

Prechladnutie

Nie je nič nepríjemnejšie ako trpieť smrkaním a kýchaním pri bežnom prechladnutí. Keď ste chorí, môže sa vám zle dýchať a cítite sa ešte viac vyčerpaní.

Nosný pásik Hiloi pomôže otvoriť nosové dierky, rozšíri nosové kanáliky a dýchanie sa tak stane oveľa jednoduchšou úlohou. Vďaka tomu sa budete rýchlejšie cítiť lepšie a v rekordne krátkom čase sa zotavíte z príznakov prechladnutia.

Problémy s dýchaním

Naše telo je špeciálne navrhnuté tak, aby sme dýchali nosom. Naše nosové dierky sú vybavené špeciálnou funkciou filtrovania a čistenia vzduchu, ktorý dýchame. Tým nám poskytujú kyslík najvyššej možnej kvality.

Bohužiaľ sa mnoho ľudí pristihne, že nedobrovoľne dýchajú ústami a majú problémy so správnym dýchaním nosom. Dôvodom môžu byť problémy s preťažením alebo mnoho ďalších príčin.

Vďaka otvoreniu nosových dierok zlepšujú priľnavé krídelká prúžkov Hiloi prúdenie vzduchu nosom do pľúc. To môže eliminovať dýchanie ústami a zlepšiť správne, hlboké dýchanie nosom.

Nové a vylepšené antialergické lepidlo na citlivú pokožku.

Antialergické lepidlo

Používanie nosových prúžkov Hiloi je jednoduché!

KROK 1:

Dbajte na to, aby vaša pokožka bola čistá od všetkých kozmetických prípravkov, prírodných olejov a nečistôt. Jemne utrite a osušte povrch nosa.

KROK 2:

Odstráňte podložku z pásky Hiloi a vycentrujte ju na chrbát nosa. Každé krídlo by malo priľnúť k stranám vašich nosových dierok.

KROK 3:

Pružný účinok krídiel Hiloi jemne roztiahne každý nosový priechod a zlepší tak vašu schopnosť voľne dýchať.

KROK 4:

Po maximálne 12 hodinách, až budete pripravení prúžok Hiloi odstrániť, umyte ho teplou vodou, uvoľnite každý koniec a jemne ho stiahnite. Umyte všetky zvyšky lepidla, ktoré na ňom zostali.

Pre športovcov aj bežných ľudí

Význam kyslíka

Či už ste profesionálny športovec, alebo máte fitness ako koníček, jedno je isté – čím viac kyslíka vaše telo prijme, tým lepší bude váš športový výkon.

Kyslík je pre vaše telo kľúčovým palivom. Vdychujeme ho do pľúc, odkiaľ sa prenáša do krvného obehu a pumpuje sa do celého tela ku všetkým svalom a orgánom.

Upchatý nos nás spomaľuje

Pri upchatí nosa sa znižuje množstvo kyslíka, ktoré naše telo prijíma. To znamená menej kyslíka v krvi a naše športové schopnosti sa znižujú.

Keď prijímame viac kyslíka, môžeme ísť rýchlejšie, ďalej a usilovnejšie!

Čo je to optimálne dýchanie?

Vedeli ste, že by sme sa mali každú minútu zhlboka nadýchnuť 10 až 16-krát nosom?

To umožní nášmu telu získať všetok kyslík, ktorý potrebuje, najmä pri namáhavej fyzickej aktivite.

Keď dosiahneme optimálne dýchanie, zažijeme:

  • Zvýšenú hladinu energie

  • Zvýšenú vytrvalosť

  • Lepšiu výkonnosť

  • Zníženie únavy

  • Zlepšenie kardiovaskulárnej činnosti

Vyskúšajte výhody lepšieho dýchania s Hiloi

21

OBMEDZTE DÝCHANIE ÚSTAMI:

Nosové prúžky Hiloi môžu znížiť dýchanie ústami, čo je dôležité, ak ste prechladnutí alebo žijete v prostredí plnom dráždivých látok. Sme stvorení na to, aby sme dýchali nosom - týmto spôsobom je odfiltrovaných mnoho škodlivých prvkov v prostredí!

LEPŠÍ SPÁNOK V NOCI:

Hiloi môže zvýšiť prúdenie vzduchu počas spánku, čo môže výrazne zlepšiť celkovú kvalitu vášho spánku. Lepší spánok = lepší odpočinok = viac energie ráno!

OKAMŽITÁ ÚĽAVA:

Nosové prúžky fungujú okamžite – to znamená, že poskytujú okamžité zvýšenie prietoku vzduchu práve vtedy, keď to potrebujete. Hiloi sú malé a ľahko sa používajú; zmestia sa vám do vrecka alebo peňaženky.

KOMFORTNÉ:

Keď si nasadíte nosový prúžok, ani neucítite, že tam je. Nasaďte si ho ešte dnes a užívajte si výrazne lepšie prúdenie vzduchu nosom!

Často kladené otázky

Otázky: Ako dlho trvá, kým prúžky Hiloi začnú pôsobiť?

Odpoveď: Nosové prúžky Hiloi fungujú okamžite. Krídla na oboch koncoch pásky Hiloy zdvihnú nosové dierky, akonáhle si prúžok priložíte k nosu, a môžu vám pomôcť voľne dýchať.

Otázky: Kedy mám nosové prúžky Hiloi používať?

Odpoveď: Tieto nosové prúžky môžete používať v noci, aby ste znížili chrápanie a zlepšili dýchanie počas spánku, alebo ich môžete používať počas dňa, aby ste znížili upchatie nosa alebo dýchanie ústami.

Otázky: Ako dlho môžem nosiť prúžky Hiloi?

Odpoveď: Nosový prúžok Hiloi by mal byť odstránený maximálne po 12 hodinách.

Otázky: Je používanie prúžkov Hiloi bezpečné?

Odpoveď: nosové prúžky Hiloi používajú antialergické lepidlo a neobsahujú žiadne lieky. To znamená, že Hiloi je riešenie bez liekov, ktoré sa jednoducho & pohodlne používa.

Poučenie: Zmyslom výrobkov Hiloi nie je diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať konkrétnym chorobám alebo stavom, ale skôr poskytovať doplnok k odborným procedúram. Čítajte viac...